Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

Regujte se i imajte puuuuno postowa :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tracewi

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
LuUkA_aDmIn
Administrator
Administrator
LuUkA_aDmIn


Muški Broj poruka : 107
Godina : 28
Lokacija : Земун
Datum upisa : 03.03.2008

Tracewi Empty
PočaljiNaslov: Tracewi   Tracewi Icon_minitimeČet Maj 01, 2008 9:25 pm

Pishite tracewe!
Nazad na vrh Ići dole
M!X
Administrator
Administrator
M!X


Muški Broj poruka : 114
Godina : 30
Lokacija : in the world of DarknesS
Datum upisa : 06.06.2008

Tracewi Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi   Tracewi Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 12:04 pm

Brawo br 142

Naslov ''Jadna Rihanna : Jay-z and Beyonce su je odbacili'' i u clanku pise da se Jay-Z posvadjao sa Rihannom zbog Beyoncine ljubomore,te da je nisu ni pozvali na vencanje(za koje je uzgred saznala iz novina).Sve u svemu Riri govori da se oseca odbaceno ,a naravno problem je isti:Da li je nesto bilo izmedju nje i JayZ-a,a to najbolje opisuje sledeci odlomak iz doticne reportaze:


''Trougao Jay-Z,Beyonce i Rihanna vec odavno je tema u krugu poznatih.Dilema glasi:da li je Jay-z imao nesto s Rihannom?Da li mladjana pevacica zeli da rastavi par iz snova?Pretpostavki je bilo mnogo.Cinjenica je da je Rihanna stajala izmedju Jay-z-ja i Beyonce i da se dve devojke nisu podnosile.''Cenim Beyonce kao umetnicu,ali nas dve nikada necemo biti prijateljice.''izjavila je jednom Rihanna.Beyonce je pokusala da prikrije svoju ljubomoru,ali se razotkrila u svojoj numeri ''Ring the alarm'',drugom singlu sa albuma ''B'' day (2006) ''And the tought of you just touchin' her is what I hate the most''(''Pomisao na to da je dodirujes nesto je sto ja najvise mrzim'').....Rivalstvo izmedju dve r'n'b kraljice unistilo je prijateljstvo izmedju Rihanne i Jay-z-ja''


Jos pise i da kada je dobila nagradu za Umbrellu ona mu se bacila u zagrljaj i to pred Beyonce a on joj porucio ''Nemoj nikad vise tako da me izblamiras pred mojom verenicom''.Sigurno tezak udarac za nju nakon svega sto su prosli,i jos kad se na to doda cinjenica da je na turneju poveo Mary J. Blidge (36) umesto nje, postaje jasno zasto Rihanna u ''Take a bow'' kaze ''You put on quite a show,really got me goin''('Priredio si mi pravi sou koji me je pokrenuo,ali sada odbij'').Ovom pesmom se verovatno oprasta od svog bivseg mentora i drugog oca,i sve to zbog Beyonce,nije da je krivim, ali ona ocigledno nije mogla da shvati da izmedju Rihanne i Jay-z-ja nikada niceg nije bilo,ili pak ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je Rihanna trenutno mnogo uspesnija od nje!



Tracewi Rihann17
Tracewi Rihann18
Tracewi Beyonc13
Nazad na vrh Ići dole
I AM PUNK GIRL!!!
Nowi Chlan
Nowi Chlan
I AM PUNK GIRL!!!


Ženski Broj poruka : 31
Godina : 28
Lokacija : Ispred kompa!
Datum upisa : 02.05.2008

Tracewi Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi   Tracewi Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 3:32 pm

ne znam da li je trac?! mislim da nije ali ok!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tracewi Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracewi   Tracewi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tracewi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna :: Rihanna :: Ostalo-
Skoči na: