Rihanna

Regujte se i imajte puuuuno postowa :)

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

Good girl gone bad

Ići dole 
AutorPoruka
M!X
Administrator
Administrator
M!X

Muški Broj poruka : 114
Godina : 26
Datum upisa : 06.06.2008

Good girl gone bad Empty
PočaljiNaslov: Good girl gone bad   Good girl gone bad Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 12:41 pm

Ewo ga treci (po meni najbolji od swih) studijski album

Good girl gone bad
Good girl gone bad Good_g10

01. Umbrella [feat. Jay-Z]
02. Push Up on Me
03. Don't Stop the Music
04. Breakin' Dishes
05. Shut Up and Drive
06. Hate That I Love You [feat. Ne-Yo]
07. Say It
08. Sell Me Candy
09. Lemme Get That
10. Rehab
11. Question Existing
12. Good Girl Gone Bad
13. [BONUS] Cry
14. [BONUS] Haunted

Mlada R&B pjevačica Rihanna svjetsku je popularnost stekla prvim singlom Pon de Replay, a zapanjujuće je da je u samo 3 godine bavljenja glazbenom karijerom izdala 3 studijska albuma. Najnoviji, Good Girl Gone Bad standardni je R&B proizvod, u kojem Rihanna još jednom žanrovski miješa R&B, pop, reggae i dance, a koji će joj poslužiti i za prvu samostalnu svjetsku turneju.

Međutim, ona ima stila, tako da album nije nimalo dosadan, iako se sluša kao i njezini prijašnji uradci. Uvodna pjesma Umbrella na najboljem je putu da ponovi uspjeh Pon de Replaya, ali ne u originalnom već remixiranom izdanju. Nakon poletne Push Up On Me, još jedan vrhunac albuma predstavljen je pjesmom Don't Stop The Music, stvorenom za plesne podije. Ritam se nastavlja i u Breakin' Dishes i Shut Up And Drive (koja je i druga singlica sa albuma), a nakon toga Rihanna se okreće laganijim pjesmama u kojima je očit utjecaj popa .

Hate That I Love You i Say It zvuče kao da su pisane za Mariah Carey, a najzanimljivija pjesma na ostatku albuma je definitivno Rehab, koja dojmljivom glazbom i tekstom iskače od ostatka albuma, a na kojoj se kao prateći vokal našao i Justin Timberlake.

Kao i na ranijim albumima, poznati rapperi su surađivali sa Rihannom na pojedinim pjesmama, a na ovom su to Jay-Z u Umbrella i Ne-Yo u Hate That I Love You.

'Good Girl Gone Bad' još jednom potvrđuje Rihannu kao R&B zvijezdu, ali stilski ne nudi ništa novog od njenih prijašnjih albuma, iako sama pjevačica tvrdi drugačije.

I wanna take you away
Let's escape into the music, DJ let it play
I just can't refuse it
Like the way you do this
Keep on rockin' to it
Please don't stop the, please don't stop the
Please don't stop the music

Regujte se na:
http://britney-spears.in-goo.com
http://stars-4um.nice-forum.com
Nazad na vrh Ići dole

Good girl gone bad