Rihanna

Regujte se i imajte puuuuno postowa :)

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

nije ptica niti raketa

Ići dole 
AutorPoruka
M!X
Administrator
Administrator
M!X

Muški Broj poruka : 114
Godina : 26
Datum upisa : 06.06.2008

nije ptica niti raketa Empty
PočaljiNaslov: nije ptica niti raketa   nije ptica niti raketa Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 3:08 pm

O meteoritima u dvorištu Radivoja Lajića (50) u Prijedoru mediji su već pisali u studenom. Prema pisanju Pincoma, u njegovu dvorištu nakon svake kiše nađe se nekoliko meteorita, a Radivojev sumještanin navodno je već nekoliko puta uspio uslikati NLO. Radivoj vjeruje kako je postao meta 'svemirskoga kamenja'.
- Baš sam se vratio s posla i spremio stoku u štalu jer se spremala oluja. Sve oko mene se zamračilo. Sijevalo je i grmjelo sa svih strana, ali jedan bljesak s neba bio je posebno intenzivan. Taj bljesak mi je osvijetlio cijelu kuću i dvorište i tad sam začuo strahovit udarac. Veći žuti kristalni kamen bio je u mojem dvorištu. Bio je težak oko 300 grama i znao sam da tako nešto ne može biti ovozemaljsko - priča Radivoj, koji je cijeli slučaj prijavio policiji. Profesori s beogradskog sveučilišta posjetili su Radivoja i kažu da takvo nešto još nisu vidjeli, a on se boji da se sam Bog naljutio na njega.
- Rekli su mi profesori da tako nešto još nisu vidjeli na prostoru bivše Jugoslavije, ali da je sličan takav svemirski kristal, odnosno kamen, pao na Zemunsko polje 1947. godine - priča Radivoj. Njegov sumještanin Zvonko Pavlović navodno je fotografirao dva NLO-a iznad Ljubije kraj Prijedora. Ne zna što je to, no siguran je da nije ptica niti raketa.

I wanna take you away
Let's escape into the music, DJ let it play
I just can't refuse it
Like the way you do this
Keep on rockin' to it
Please don't stop the, please don't stop the
Please don't stop the music

Regujte se na:
http://britney-spears.in-goo.com
http://stars-4um.nice-forum.com
Nazad na vrh Ići dole

nije ptica niti raketa