Rihanna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Rihanna

Regujte se i imajte puuuuno postowa :)
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Good girl gone bad

Ići dole 
AutorPoruka
M!X
Administrator
Administrator
M!X


Muški Broj poruka : 114
Godina : 30
Lokacija : in the world of DarknesS
Datum upisa : 06.06.2008

Good girl gone bad Empty
PočaljiNaslov: Good girl gone bad   Good girl gone bad Icon_minitimeSub Jun 07, 2008 12:41 pm

Ewo ga treci (po meni najbolji od swih) studijski album

Good girl gone bad
Good girl gone bad Good_g10


01. Umbrella [feat. Jay-Z]
02. Push Up on Me
03. Don't Stop the Music
04. Breakin' Dishes
05. Shut Up and Drive
06. Hate That I Love You [feat. Ne-Yo]
07. Say It
08. Sell Me Candy
09. Lemme Get That
10. Rehab
11. Question Existing
12. Good Girl Gone Bad
13. [BONUS] Cry
14. [BONUS] Haunted


Mlada R&B pjevačica Rihanna svjetsku je popularnost stekla prvim singlom Pon de Replay, a zapanjujuće je da je u samo 3 godine bavljenja glazbenom karijerom izdala 3 studijska albuma. Najnoviji, Good Girl Gone Bad standardni je R&B proizvod, u kojem Rihanna još jednom žanrovski miješa R&B, pop, reggae i dance, a koji će joj poslužiti i za prvu samostalnu svjetsku turneju.

Međutim, ona ima stila, tako da album nije nimalo dosadan, iako se sluša kao i njezini prijašnji uradci. Uvodna pjesma Umbrella na najboljem je putu da ponovi uspjeh Pon de Replaya, ali ne u originalnom već remixiranom izdanju. Nakon poletne Push Up On Me, još jedan vrhunac albuma predstavljen je pjesmom Don't Stop The Music, stvorenom za plesne podije. Ritam se nastavlja i u Breakin' Dishes i Shut Up And Drive (koja je i druga singlica sa albuma), a nakon toga Rihanna se okreće laganijim pjesmama u kojima je očit utjecaj popa .

Hate That I Love You i Say It zvuče kao da su pisane za Mariah Carey, a najzanimljivija pjesma na ostatku albuma je definitivno Rehab, koja dojmljivom glazbom i tekstom iskače od ostatka albuma, a na kojoj se kao prateći vokal našao i Justin Timberlake.

Kao i na ranijim albumima, poznati rapperi su surađivali sa Rihannom na pojedinim pjesmama, a na ovom su to Jay-Z u Umbrella i Ne-Yo u Hate That I Love You.

'Good Girl Gone Bad' još jednom potvrđuje Rihannu kao R&B zvijezdu, ali stilski ne nudi ništa novog od njenih prijašnjih albuma, iako sama pjevačica tvrdi drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
 
Good girl gone bad
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» GooD GirL GonE BaD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rihanna :: Rihanna :: Diskografija-
Skoči na: